برگزاری نشست نهادهای دولتی بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۵
 
 
نخستین نشست تخصصی سازمان‌ها و نهادهای دولتی با موضوع بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، امروز (یکشنبه 15 اسفند) در معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نخستین نشست تخصصی سازمان‌ها و نهادهای دولتی با موضوع بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با حضور نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای دولتی به ریاست عباس نظری‌راد، مدیرکل ارتباطات و هماهنگی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز( یکشنبه) ١٥ اسفندماه در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.
 
مدیر کل هماهنگی و ارتباطات معاونت قرآن و عترت در این جلسه اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم، شاهد حضور فعال دستگاه‌های اجرایی کشور در نمایشگاه بیست و پنجم باشیم.
 
وی ضمن برشمردن ماموریت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه تبلیغ و ترویج، گفت: نمایشگاه قرآن کریم، آئینه تمام‌نمای فعالیت‌های قرآن کریم کشور است و خوشحالیم بعد از گذشت ربع قرن از فعالیت‌های نمایشگاه قرآن، با یک نمایشگاه موفق و بالنده روبه‌رو هستیم.
 
نظری‌راد افزود: در سال گذشته ١٥ سازمان و نهاد دولتی در نمایشگاه بیست و چهارم حضور داشتند که مجموع فعالیت‌های آن‌ها، در فضایی معادل سه هزار متر مربع به نمایش درآمد. امیدواریم با اختصاص فضای بیشتر، پاسخگوی مخاطبان در حوزه‌های تخصصی باشیم.
 
مدیرکل هماهنگی و ارتباطات معاونت قرآن و عترت با تاکید بر لزوم اختصاص فضای نمایشگاهی بیشتر برای حضور پررنگ دستگاه‌های دولتی، بیان کرد: نمایشگاه امسال با رایزنی‌های صورت گرفته در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد و با تمهیدات صورت گرفته درصدد هستیم فضای بیشتری نسبت به سال گذشته را به این امر اختصاص دهیم.
 
در ادامه این جلسه، نمایندگان هر یک از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در زمینه برگزاری هر چه باشکوه‌تر بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم پرداختند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 245990