اعلام شرایط حضور در بازار جهانی نمایشگاه کتاب تهران

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱
 
 
شرایط حضور در بخش بازار جهانی کتاب سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اعلام شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ناشران، شرایط حضور مؤسسات، نهادها، تشکل‌های مختلف نشر، اهالی قلم و آژانس‌های ادبی سراسر کشور در بخش بازار جهانی کتاب سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اعلام شد.

بخش بازار جهانی کتاب که توسط موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران اداره می‌شود، فضایی برای شناساندن بهتر ظرفیت‌های صنعت نشر جمهوری اسلامی ایران و مراودات فرهنگی در عرصه بین‌الملل است. نمایش قابلیت‌های نشر کتاب ایران به فعالان خارجی، زمینه‌سازی مقدمات برقراری رابطه حرفه‌ای میان ناشران ایرانی و خارجی و همچنین بررسی مشکلات و راهکارهای نشر بین‌الملل، از جمله اهداف برپایی این بازار است.

متقاضیان برای حضور در این بخش می‌توانند حداکثر تا تاریخ 20 فروردین 1396 جهت ثبت‌نام و ارائه آثار به دبیرخانه اقدام، و نسبت به نمایش و معرفی دستاوردهای خود در بازار جهانی کتاب این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، شرایط ثبت‌نام برای حضور در بخش بازار جهانی کتاب در پایگاه اینترنتی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران http://www.tibf.ir اعلام شده و ثبت نام در این بخش صرفا در همین سایت و دبیرخانه آن صورت می‌گیرد.

سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 246246