​جشنواره کتاب هدهد هم‌زمان با سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱
 
 
کتاب هدهد هم‌زمان با برگزاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همه کتاب‌های فروشگاه خود را با ۱۰ درصد تخفیف ارائه می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با توجه به اینکه بسیاری از افراد به دلایل مختلف امکان حضور در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران و تهیه‌ کتاب‌ با تخفیف نمایشگاهی را ندارند، بر همین اساس، کتاب هدهد در طول برگزاری نمایشگاه کتاب این امکان را برای این گروه از مخاطبان فراهم کرده است که کتاب‌های باکیفیت و با محتوایی مناسب را با ۱۰ درصد تخفیف از فروشگاه کتاب هدهد تهیه کنند.
 
کتاب هدهد فروشگاهی وابسته به موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است که افزون بر کارشناسی و گزینش کتاب‌های مناسب کودکان و نوجوانان از جهت فرم و محتوا، این کتاب‌ها را در قالب فروشگاه مجازی و حقیقی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهد و مخاطبان می‌توانند به صورت حضوری و آنلاین به کتاب‌های مناسب دست یابند. کتاب هدهد امکان ارسال کتاب از طریق پست به تمامی مناطق ایران را فراهم کرده است.
 
سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در شهر آفتاب برگزار خواهد شد. انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان نیز در بخش کودک این نمایشگاه حضور خواهد داشت و تمامی کتاب‌های خود را برای گروه‌های سنی نوزادان و نوپایان، کودکان، نوجوانان، والدین و مربیان با ۱۰ درصد تخفیف ارائه خواهد داد.
 
علاقه‌مندانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، می‌توانند به دو صورت خرید آنلاین و حضوری، کتاب‌های انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و کتاب‌های باکیفیت سایر انتشارات کودکان و نوجوانان را با ۱۰ درصد تخفیف تهیه کنند.
 
جشنواره تخفیف کتاب هدهد از تاریخ ۱۳ اردیبهشت هم‌زمان با سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز خواهد شد و تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه به طول می‌انجامد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 247325