کانون با 760 عنوان کتاب به نمایشگاه می‌رود

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵
 
 
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، امسال با 760 عنوان کتاب و 62 عنوان لوح فشرده آموزشی به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌رود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) جعفر عبدی، مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون گفت: امسال 760 عنوان «کتاب»، 27 عنوان «سرگرمی» و 62 عنوان لوح‌های فشرده «آموزشی و بازی» در بخش «کودک و نوجوان» نمایشگاه کتاب در غرفه‌‌ی کانون به مساحت 200 مترمربع عرضه می‌شود.
 
عبدی افزود: از این تعداد کتاب 149 عنوان چاپ اول، 242 عنوان تجدید چاپی و 17 عنوان کتاب بریل است.

وی هم‌چنین از تخفیف 10درصدی محصولات برای عموم و تخفیف ویژه برای فرهنگیان خبر داد و گفت: هر روز 7 نفر از مربیان مراکز فرهنگی‌هنری کانون نیز برای معرفی محصولات در این غرفه‌ها حضور دارند.
 
او یادآور شد: در بخش ناشران عمومی نیز غرفه‌ای به مساحت 12 مترمربع برای عرضه‌ی رمان‌ها، نمایش‌نامه‌ها و... در نظر گرفته شده است.
 
مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون هم‌چنین ‌اضافه کرد: در بخش ناشران کمک آموزشی نیز بیش از 120 عنوان کتاب‌های کمک آموزشی و فصل‌نامه‌های کانون زبان در سالنی به مساحت 60 مترمربع برای عرضه‌ آماده شده است.
 
عبدی در ادامه افزود:  فضایی که امسال برای غرفه‌های کانون در نمایشگاه کتاب اختصاص یافته در مقایسه با سال گذشته تغییری نکرده است.
 
وی در پایان گفت: در طراحی غرفه‌ها برای جذب مخاطبان سعی شده از رنگ‌های شاد و کودک‌پسند استفاده شود.
 
بر اساس خبر اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، امسال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سه بخش «کودک و نوجوان» در سالن B109، غرفه‌ 44، در بخش «ناشران عمومی» در سالن اصلی 2، سالن A3، راهروی 6، غرفه 1004 و در بخش «ناشران آموزشی» در سالن D4، غرفه 4 پذیرای علاقه‌مندان است.
 
سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت 1396 در «شهر آفتاب» واقع در آزادراه خلیج فارس (اتوبان تهران- قم) روبه‌روی مرقد مطهر امام خمینی(ره) برپا می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 247424