برنامه‌های سالن پاسداشت مدافعان حرم در نمایشگاه اعلام شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۴
 
 
برنامه‌های سالن پاسداشت مدافعان حرم در سی‌‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،مهدی رحمانی؛ مسئول سالن پاسداشت مدافعان حرم اعلام کرد: امسال سالن پاسداشت مدافعان حرم برای دومین بار با 1400متر زیربنای سالن در نمایشگاه کتاب حضور پیدا کرده است.
 
رحمانی گفت: این سالن شامل غرفه‌ی کودکان، مهدویت و هنرهای دستی با موضوع مدافعان حرم است و یک پرچم دخیل در سالن نصب شده است.
 
وی گفت: همچنین یک عکس و یک غرفه‌ی عکس یادگاری با حرم و المان‌های مربوط به مدافعان حرم در سالن تعبیه شده که بازدیدکنندگان می‌‌توانند از این دو غرفه دیدن کنند و در غرفه‌ی عکس یادگاری بیندازند.

به گزارش ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به گفته‌ی مسئول غرفه‌ی مدافعان حرم یک سالن نیز برای نمایش عکس‌های پانوراما از نحوه‌ی شکل‌گیری داعش در این سالن در نظر گرفته شده است.
 
گفتنی است، سالن پاسداشت مدافعان حرم چند عنوان کتاب از ناشرانی همچون روایت فتح و مدافعان حرم دارد که با تخفیف به بازدیدکنندگان عرضه می‌‌شود.
 
سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 247721