فعالیت مشاوران دینی حوزه علمیه قم در سی‌اُمین نمایشگاه کتاب

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۸
 
 
غرفه‌ مشاوره‌ دینی به همت مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات دینی وابسته به حوزه‌ علمیه قم در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، هر روز پاسخگوی پرسش‌های دینی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، محمد مهدوی؛ مدیرکل مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات دینی و مسئول غرفه‌ این مرکز در نمایشگاه کتاب تهران گفت: بازدیدکنندگان می‌توانند هر روز پرسش‌های خود را در زمینه‌ مسائل دینی از کارشناسان و اساتید حاضر در غرفه در میان بگذارند.
 
مهدوی گفت: این غرفه در ضلع شرقی، روبه‌روی سالن کتاب کودک و جنب فروشگاه شهروند واقع شده است.
 
به گفته‌ی مهدوی، مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات دینی، وابسته به حوزه‌ی علمیه‌ قم از سال 1379 آغاز به کار کرده است و تاکنون بیش از 80 عنوان کتاب حاوی 200 هزار پرسش منتشر کرده است. همچنین تاکنون بیش از 300 نشست تخصصی نیز از سوی این مرکز برگزار شده است.
 
سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه‌ی نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه‌ی شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248048