پوستر بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
 
 
نشست خبری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم و آیین رونمایی از پوستر این دوره از نمایشگاه، دوشنبه یکم خردادماه 96 برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، نشست خبری این رویداد بزرگ قرآنی، دوشنبه یکم خردادماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کمیته‌های مختلف در سالن اجتماعات شورای فرهنگ عمومی برگزار خواهد شد.
 
در این آیین همچنین از پوستر نمایشگاه بیست و پنجم قرآن کریم رونمایی می‌شود.
 
فراخوان طراحی پوستر این نمایشگاه، 19 فروردین‌ماه سال جاری اعلام شد. علاقه‌مندان برای شرکت در طراحی پوستر نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، آثار خود را (حداکثر دو طرح پیشنهادی در قطع کاغذ A4 رنگی) تا پایان وقت اداری ١٠ اردیبهشت‌ماه به روابط عمومی معاونت ارسال کرده و در نهایت از میان حدود 40 طرح، یک طرح به‌عنوان پوستر نمایشگاه برگزیده شد. 
 
این دوره از نمایشگاه قرآن کریم، در قالب 13 کمیته و 5 بخش در فضایی بالغ بر ٤٠ هزار متر مربع و با همکاری بیش از ٤٠ نهاد و ٧٠ پیمانکار برپا خواهد شد.
 
بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» 7 تا 26 خردادماه سال جاری (همزمان با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان به قرآن است.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248322