فراخوان ثبت‌نام در بخش ناشران و محصولات فرهنگی نمایشگاه قرآن منتشر شد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
 
 
ثبت‌نام برای حضور در بخش فروش کتاب و محصولات فرهنگی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که از ٢6 اردیبهشت‌ آغاز شده تا ٣١ اردیبهشت‌ ادامه خواهد داشت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، 
فراخوان ثبت‌نام ناشران و عرضه‌کنندگان محصولات قرآنی برای حضور در نمایشگاه قرآن، از دیروز (سه‌شنبه ٢٦ اردیبهشت‌ماه) اعلام شده و تا ٣١ اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت.

علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی مندرج در آئین‌نامه، تمامی ناشرانی که در چهار سال اخیر (٩٢ به بعد) حداقل ٣٥ عنوان کتاب در حوزه‌های قرآن و عترت منتشر کرده باشند، می‌توانند برای حضور در نمایشگاه قرآن ثبت‌نام کنند. ذکر این نکته ضروری است که ١٥ عنوان از این آثار باید چاپ نخست باشند.

تمهیداتی اندیشیده شده تا در این دوره ناشران که به‌طور جدی، کیفی و تخصصی‌تر در حوزه قرآن و عترت فعالیت می‌کنند، در نمایشگاه حضور داشته باشند و دیگر ناشران نیز می‌توانند با اعطای نمایندگی به ناشران بزرگتر برای حضور در نمایشگاه اقدام کنند.

ناشران با مراجعه به سامانه icfi.ir می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. نمایندگان ناشران خارجی در ایران و یا خود ناشران خارجی نیز می‌توانند با شرایط ذکر شده در نمایشگاه قرآن شرکت کنند.

هر مترمربع از غرفه‌ها برای ناشران تهرانی ٧٥ هزار تومان و برای ناشران شهرستانی ٦٥ هزار تومان درنظر گرفته شده است. همچنین هر مترمربع از غرفه‌ها در بخش محصولات فرهنگی و هنری برای تهرانی‌ها ١٥٠ هزار تومان و برای شهرستانی‌ها ١٤٠ هزار تومان پیش‌بینی شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248347