​جشن امضای آثار مصطفی رحماندوست در مشهد مقدس

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰
 
 
برنامه «آموزش مطالعه به کودکان با بازی» و جشن امضای مجموعه آثار مصطفی رحماندوست با همکاری فروشگاه شهر کتاب مشهد و انتشارات سوره مهر برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) برنامه «آموزش مطالعه به کودکان با بازی» و جشن امضای مجموعه آثار مصطفی رحماندوست به ویژه مجموعه 7 جلدی «آن‌مان نباران» با همکاری فروشگاه شهر کتاب مشهد و انتشارات سوره مهر برگزار می‌شود.

این برنامه که با حضور علاقه‌مندان به شعر و ادبیات کودک برگزار می‌شود، شامل سخنرانی مصطفی رحماندوست درباره آموزش مطالعه به کودکان با بازی و جشن امضای مجموعه آثار اوست و طرفداران این شاعر می‌توانند با وی دیدار و گفت‌وگو داشته باشند.

بر اساس خبر پایگاه خبری سوره مهر، این برنامه روز سه‌شنبه ششم تیرماه 1396 راس ساعت 18 در محل فروشگاه شهرکتاب به نشانی مشهد، نبش ضلع جنوبی چهارراه ابوطالب برگزار می‌شود و آثار جدید مصطفی رحماندوست هم عرضه می‌شود.

مجموعه «آن‌، مان، نباران» شامل جلد اول (یک بابا و یک مامان)، جلد دوم (یک مسواک و یک دندان)، جلد سوم (یک اخمو و یک خندان)، جلد چهارم (بهار بود و زمستان)، جلد پنجم (قصه گرگ و چوپان)، جلد ششم (قصه باغ و باغبان) و جلد هفتم (قصه ابر و باران) است.

گفتنی است این مجموعه شعر برای گروه سنی «الف» و «ب» از سوی انتشارات سوره مهر در ۷ جلد منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 249309