در چهارشنبه‌های کتاب؛

ایبد از «بچه‌های عاشورا» می‌گوید

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
 
 
فرهنگسرای تهران در دومین پویش کتابخوانی چهارشنبه‌های کتاب با طاهر ایبد نویسنده «بچه‌های عاشورا» دیدار دارد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، روابط عمومی فرهنگسرای تهران در دومین پویش کتاب‌خوانی چهارشنبه‌های کتاب، طاهره ایبد مهمان فرهنگسرای تهران است و از کتاب «بچه‌های عاشورا» می‌گوید.

«بچه‌های عاشورا» روایتگر جوانان و نوجوانان قهرمانی است که در کنار امام حسین(ع) و برای اسلام، فداکاری‌ها و دلاوری‌های بسیاری انجام داده‌اند. 

این کتاب عاشورایی برای گروه سنی کودک و نوجوان توسط انتشارات به نشر به چاپ رسیده است و مجموعه داستان‌های مذهبی است که هدف آن تصویرسازی واقعه کربلا به‌صورت ملموس‌تر برای نسل امروز است.

«بچه‌های عاشورا» در سه فصل «مرد میدان» روایت قاسم فرزند حسن بن علی(ع) با تصویرگری بیوک ملکی، «از غریبه‌ها می‌ترسم» روایت محمد فرزند سعید بن عقیل با تصویرگری پژمان رحیمی زاده و «جنگجوی کوچک» روایت عبدالله فرزند حسن بن علی(ع) با تصویرگری فرشید شفیعی، تدوین‌شده است.

دومین  پویش کتابخوانی «چهارشنبه‌های کتاب » با محوریت معرفی کتاب و دیدار نویسندگان حوزه کتاب با کودکان و نوجوانان برگزارشده است. مهمان مامان هوشنگ مرادی کرمانی، از مجموعه نشست‌هایی بود که در اولین چهارشنبه پویش کتابخوانی برگزار شد. فرهنگسرای تهران هر هفته چهارشنبه با یکی از نویسندگان دیدار می‌کند. علاقه‌مندان جهت شرکت در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای تهران به نشانی: حکیم غرب سه‌راه دهکده المپیک خیابان ساحل بوستان باغ  مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 250135