با ارائه تخفیف‌های 20 و 25 درصدی؛

طرح «تابستانه کتاب» از 15 مردادماه آغاز می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷
 
 
طرح «تابستانه کتاب» از 15 مردادماه در کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور آغاز به کار می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مؤسسه خانه کتاب، طرح «تابستانه کتاب» با شعار «این چنین دوست کتاب است از او دست مدار» از 15 مردادماه در کتابفروشی‌های سراسر کشور آغاز می‌شود. بر این اساس، علاقه‌مندان و خریداران کتاب با همراه داشتن کارت ملی، می‌توانند از تخفیف 20 تا 25 درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.

ثبت‌نام کتابفروشی‌ها برای مشارکت در طرح «تابستانه کتاب» تا دهم مردادماه تمدید شده است و کتابفروشان می‌توانند با مراجعه به سایت خانه کتاب نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. مهلت تعیین‌شده برای ثبت‌نام در طرح «تابستانه کتاب» تمدید نمی‌شود.

تاکنون 734 کتابفروشی از 31 استان کشور متقاضی شرکت در طرح «تابستانه کتاب» هستند که از این تعداد 584 کتابفروشی از مراکز استان‌ها و 150 کتابفروشی از شهرستان‌ها عضو طرح شده‌اند.

استان تهران با 130 کتابفروشی تاکنون در صدر بیشترین مشارکت کتابفروشی‌ها قرار دارد و استان‌های قم، اصفهان، خراسان‌رضوی، فارس، كردستان، آذربايجان‌شرقی،كرمان، خوزستان، مازندران، گيلان، همدان، يزد، آذربايجان‌غربی، كرمانشاه و خراسان‌جنوبی در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 250468