بررسی کتابی درباره برنامه‌ریزی در سرای اهل قلم

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
 
 
معرفی و بررسی کتاب «انطباق 101؛ چگونه یک برنامه کارآمد و مؤثر انطباق و ارزش‌های اخلاقی را در سازمان خود اجرا کنیم؟» سه‌شنبه (14 شهریورماه) در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی مؤسسه خانه كتاب، كتاب «انطباق 101؛ چگونه يک برنامه كارآمد و مؤثر انطباق و ارزش‌های اخلاقی را در سازمان خود اجرا كنيم؟» سه‌شنبه (14 شهريورماه) با حضور اصغر پورمتين، فريده تذهيبی، فردوس زارع‌قاجاری، علی‌اصغر عليزاده و علی مهرپور معرفی و بررسی می‌شود.

اين كتاب توسط «انجمن ارزش‌های اخلاقی و تطبيق شركتی» منتشر شده كه به چگونگی رعايت ارزش‌های اخلاقی و استاندادهای آن در همه بنگاه‌های كوچک و بزرگ اقتصادی، سازمان‌ها، بانک‌ها و مؤسسه‌های مالی خواستار روابط سالم جهانی می‌پردازد.

اين انجمن به عنوان مرجعی برای تأمين مواد لازم متخصصان و صاحب‌نظران مباحث انطباق، اعضای كميته‌ها و رابطان انطباق، اعضا هيأت‌مديره‌ها، بازرسان و كارشناسان واحدهای نظارتی ـ حقوقی، مراكز قانون‌گذاری و مشاوره، مطالعه، اجرا و بومی‌سازی مقررات مزبور را ضروری می‌داند.

معرفی و بررسی كتاب «انطباق 101؛ چگونه يک برنامه كارآمد و مؤثر انطباق و ارزش‌های اخلاقی را در سازمان خود اجرا كنيم؟» فردا (14 شهريورماه) ساعت 17 در سرای اهل قلم به نشانی خيابان انقلاب، خيابان برادران مظفرجنوبی، كوچه خواجه‌نصير، شماره 2 برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 251699