اطلاع از فرصت‌های شغلی در سایت نیازمندی‌های بازار نشر ایران

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
 
 
سایت بازار نشر با هدف برقراري ارتباط بي‌واسطه ميان جویندگان کار و صاحبان کار در صنعت نشر کتاب در ایران، راه افتاد.
 
 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سایت بازار نشر تلاشی برای فراهم کردن بستر مناسب تبادل نیازمندی‌های حوزه نشر  کتاب در ایران  است.  موسسه خانه کتاب، موسس این وب‌سایت از ارائه رایگان خدمات این سایت خبر داده است.
 
ناشرها، كتاب‌فروش‌ها، مترجم‌ها، تصويرگرها، ويراستارها، شاعرها، مصحح‌ها، سازمان‌ها و نهادها مي‌توانند با مراجعه به سايت بازار نشر شغل مورد نظرشان را پيدا يا نیاز‌شان به  نيروي كار را آگهی کنند.

در این سایت قوانین ثبت آگهی تببین شده است. آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی در سایت تأیید می‌کنند، آگهی آن‌ها مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه نیست. هم‌چنین آگهی‌ها نباید ناقض حریم شخصی افراد باشد. پرهیز از خبرپراکنی سیاسی و اجتماعی و مذهبی از دیگور قوانین تصریح شده برای انتشار آگهی در سایت بازار نشر است.

هم‌چنین در سایت بازار نشر عنوان شده است، تلاش سایت اهل قلم، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده ندارد. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده استفاده کننده است و سایت بازار نشر هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده از این سایت ندارد.
سایت اهل قلم هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ بازار نشر در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین سایت، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

 مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به سایت بازار نشر ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل درخواست به کار، همکاری، نشر و پخش آن بر عهده آگهی دهنده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 251875