«خانواده‌ی مسلمان و فضای مجازی» در بوته نقد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
 
 
کتاب «خانواده‌ی مسلمان و فضای مجازی» با حضور نویسنده و اساتید صاحب نظر در حوزه فضای مجازی نقد و بررسی می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی شهر کتاب مرکزی کتاب «خانواده‌ی مسلمان و فضای مجازی» نوشته دکتر سعیدرضا عاملی دوشنبه سوم مهر درنشست ویژ‌ه‌ی شهر کتاب واقع در مرکز فرهنگی شهر کتاب مرکزی نقد و بررسی می‌شود.
 
یونس شکرخواه عضو هيات علمي دانشگاه تهران – دانشكده مطالعات جهان و سرپرست گروه آموزشي مطالعات اروپای دانشکده مطالعات جهان، دکتر بهروز مینایی دانشیار مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران  و دکتر سعیدرضا عاملی نویسنده کتاب از شرکت کنندگان در این نشست حضور دارند.
 
کتاب «خانواده‌ی مسلمان و فضای مجازی» به قلم دکتر سعیدرضا عاملی و به همت دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده است و دغدغه‌ی اصلی مولف بهره‌گیری از فضای مجازی برای توسعه و پیشرفت و تسهیل زندگی مردم و ارتقای فرهنگ و تصحیح روابط بین‌فرهنگی در سطح ملی و بین‌المللی است.
 
این کتاب با هدف بازتعریف فضای مجازی مفید، موثر، سالم و پویا برای خانواده‌ی مسلمان نوشته شده است تا در پرتو این مباحث، هم آموزشی برای چگونگی استفاده از این فضا ترسیم شود و هم خانواده‌ها با ظرفیت‌ها و خطرات و آسیب‌های فضای مجازی برای اعضای خانواده در گروه‌های سنی و جنسی متفاوت آشنا شوند.
 
علاقه مندان به شرکت در این نشست می‌توانند در روز دوشنبه سوم مهر  ساعت ۱۶:۳۰ در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم حضور یابند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 252130