فراخوان دهمین جشنواره بین‌المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
 
 
دهمین جشنواره بین‌المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و چهارمین کنفرانس علمی مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) فراخوان داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) دهمین جشنواره بین‌المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و چهارمین کنفرانس علمی مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) فراخوان داد.

محورهای 14 گانه تخصصی دهمین جشنواره مشتمل بر اقتصاد شهری و درآمدهای پایدار، حمل و نقل پایدار و انسان محور شهری،عدالت شهری، خدمات شهری مدیریت و حکمروایی شهری، ارتقای محیط زیست شهری، هوشمندسازی شهری، زیرساخت‌های عمرانی، دیپلماسی شهری، ایمنی، تاب آوری و مقابله با مخاطرات شهری، توسعه اجتماعی و فرهنگی، معماری، شهرسازی و بازآفرینی شهری پایدار، ایثار و مقاومت در ارتقاء فرهنگ شهروندی، شهرایرانی ـ اسلامی خواهد بود.

آثار ارسالی باید در بازه دو ساله اخیر در قالب کتاب، مقاله، پایان‌نامه، طرح مطالعاتی و طرح پژوهشی پیشنهادی باشد. مهلت ارسال آثار یکم مهرماه تا 4 آذرماه خواهد بود. 

در جشنواره دهم با توجه به اهمیت کاربست و اجرای نتایج پژوهش‌ها، علاوه بر بخش نمایشگاهی، به طور ویژه این امکان فراهم شده است که سازمان‌ها از طریق ارسال تجارب موفق در کاربست پروژه‌های پژوهشی در جشنواره شرکت کند.

 جشنواره بین‌المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری و چهارمین کنفرانس علمی مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) با شعار موضوع اصلی اقتصاد شهری و درآمدهای پایدار که از اولویت‌های امروز شهرداری به شمار می‌آید، سوم دی ماه سال جاری در محل سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 252524