دعوت از نویسندگان نوجوان برای همکاری با داروگ

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
 
 
مجله‌ داروگ تنها نشریه‌ محیط زیستی ویژه‌ نوجوانان ضمن حضور در نمایشگاه هفته ملی کودک، از نوجوانان علاقه‌مند به روزنامه‌نگاری، نویسندگی و عکاسی دعوت به همکاری کرده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مجله‌ داروگ با برنامه‌های متنوع در روزهای هفته ملی کودک پذیرای علاقه‌مندان است. داروگ که زیر مجموعه‌ انتشارات فنی است از نوجوانان علاقه‌مند به روزنامه‌نگاری، نویسندگی و عکاسی دعوت به همکاری کرده است.

این علاقه‌مندان می‌توانند ضمن مراجعه به غرفه‌ این نشریه فرم‌های مربوطه را پر کنند. آن دسته از کودکان و نوجوانان نیز که با این نشریه آشنایی ندارند می‌توانند ضمن ورق زدن شماره‌های متنوع این مجله از راهنمایی کارشناس‌ها و توضیح‌های آن‌ها بهره‌مند شوند.

در این میان بخشی از غرفه‌ این نشریه به عرضه و معرفی کتاب‌های سبز (محیط زیستی) این انتشارات اختصاص یافته است.
 
مخاطبان کوچک‌تر نیز می‌توانند مهمان این غرفه باشند. اجرای بازی‌های محیط زیستی و امکان خلق نقاشی‌های محیط زیستی از دیگر برنامه‌هایی است که مسئولان این نشریه برای پذیرایی و آشنایی هرچه بیشتر با مخاطبان خود در نظر گرفته‌اند.

بر اساس خبر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هفته ملی کودک با شعار «هرکودک نشانی خداست ...» از  15 مهر آغاز شده است و تا 21 مهر 1396 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برپا خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 252626