مسابقه عکس «کتاب در قاب تصویر» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
 
 
مسابقه عکس «کتاب در قاب تصویر» به مناسبت هفته کتاب در شبکه اجتماعی اینستاگرام از ۲۰ آبان تا ۳۰ آذر برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه عکس «کتاب در قاب تصویر» با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با موضوع کتاب، کتابخوانی و کتابخانه برگزار می‌شود.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه باید ابتدا صفحه اینستاگرام مدیریت کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری را به نشانی http://instagram.com/tehran_library دنبال کنند و عکس‌های خود را با درج هشتگ #من_کتاب_می_خوانم در صفحه اینستاگرام بارگذاری یا به صفحه اینستاگرام مدیریت کتابخانه ارسال کنند.
 
محدودیتی از لحاظ تعداد ارسال عکس وجود ندارد ولی از هر شخص صرفا یک عکس پذیرفته می‌شود. همچنین عکس باید توسط خود شرکت‌کننده گرفته شده باشد و اصل عکس را تا روز اهدای جوایز نزد خود نگه دارد تا درصورت برنده شدن به مسئولان مسابقه ارائه دهد. عکس‌ها باید مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد و حریم حقوقی و مالکیت معنوی اثرهای دیگران رعایت شود.
 
صفحه اینستاگرام شرکت‌کنندگان نباید بسته (private) باشد. زیرا در این صورت داوران امکان مشاهده عکس و داوری را ندارند. مدیریت کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی حق استفاده از عکس‌های مسابقه را در رسانه‌ها دارد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند تصاویر خود را از ۲۰ آبان تا ۳۰ آذر در صفحه اینستاگرام خود منتشر یا برای صفحه مدیریت امورکتابخانه‌ها ارسال کنند. به ۱۰ اثر برگزیده جوایز نفیسی تعلق خواهد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 254283