با یاد استاد معتمد‌نژاد برگزار می‌شود:

هم‌اندیشی بزرگان مطبوعات در هفتمین نشست عصر تهران

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
 
 
نشست هم‌اندیشی بزرگان مطبوعات در هفتمین نشست عصر تهران به مناسبت گرامی‌داشت پدر علم ارتباطات ایران برگزار می‌‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تهران، در هفتمین نشست عصر تهران که به همت واحد تهران‌پژوهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار می‌شود، مطبوعات تهران در سه برش زمانی «قاجاریه»، «پهلوی» و «دوران معاصر» با حضور دکتر هادی خانیکی، سید فرید قاسمی، احمد مسجد جامعی و دکتر احمد میرعابدینی به بحث گذاشته می‌شود.

مطبوعات، در ایران امروز، تا حدی زیاد، جایگاه واقعی خود را برای روشنگری ،آگاه سازی و تاَثیر گذاری برمخاطب عام و خاص پیداکرده است؛ از سوی دیگر، تهران ، به‌عنوان مرکز سیاست‌گذاری و آموزش در زمینه نگارش و نشر اندیشه‌ها و تربیت دانشجو، استاد و فعال حوزه‌های مطبوعاتی و رسانه‌ای نقش الگو و راهنما داشته است.

سلسله نشست‌هاي تهران‌شناسی و تهران‌پژوهی‌(عصر تهران)، در هفتمین نشست خود، موضوع «تهران در مطبوعات» را بررسی و همزمان، به مناسبت چهارمین سال درگذشت دکتر کاظم معتمدنژاد، از مقام پدر علم ارتباطات در ایران تجلیل می‌کند.

هفتمین نشست عصر تهران یک‌شنبه «19 آذر»، ساعت 15 تا 18  در محل نگارخانه تهران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران واقع در خیابان شهید مطهری قبل از چهارراه سهروردی پلاک ١٣٠ برگزار می‌شود. حضور در این برنامه برای همه علاقه‌مندان به مباحث فرهنگی آزاد است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255190