تمديد زمان اجراي طرح پائيزه كتاب در ۱۱ استان تا دوم دي ماه

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
 
 
بنا بر تصمیم کمیته مدیریت طرح پاییزه کتاب، مدت زمان اجرای این طرح در مراکز استان‌هایی که تعداد کتابفروشی‌های آنها کم و از لحاظ میزان فروش و تخصیص یارانه در طرح پائیزه و طرح‌های قبلی نتوانسته‌اند نسبت به جذب یارانه خود در بازه زمانی ۲۰ روزه اقدام کنند، تا ۲ دی‌ماه تمدید شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومي خانه كتاب، مدت زمان اجراي طرح پائيزه كتاب در مراكز استان‌هاي سيستان و بلوچستان، كهگيلويه و بويراحمد، ايلام، كردستان، خراسان جنوبي، خراسان شمالي، آذربايجان غربي، قزوين، زنجان، لرستان و سمنان با هدف توجه به كتابفروشي‌های مناطق كم برخوردار، مرزي و دور از مركز تا دوم دي ماه تمديد شد. 
 
با گذشت دو هفته از اجراي طرح «پائيزه كتاب» كه با مشاركت ۸۲۵ كتاب‌فروشي از ۳۱ استان كشور در حال برگزاري است،  بيش از ۴۳۸ هزار نسخه كتاب از سوي ۱۸۶ هزار نفر خريداري شده است.
 
علاقه‌مندان به كتاب مي‌توانند با استفاده از اپليكيشن «كتابفروشي»، كتابفروشي‌هاي سطح شهر كه عضو طرح پائيزه كتاب هستند را بر روي نقشه مشاهده كرده و بهترين مسير براي رسيدن به آن را پيدا كنند. همچنين اين اپليكيشن شماره تماس و آدرس تمامي كتابفروشي‌هاي داراي مجوز را در اختيار كاربران قرار مي‌دهد و آنها را براي رسيدن به مقصد راهنمايي خواهد كرد.

طرح «پائيزه كتاب» با شعار «هر ورقش دفتريست... » از دوم آذرماه همزمان باچهارمين دوره  كتابگردي آغاز شده است. علاقه‌مندان و خريداران كتاب با همراه داشتن كارت ملي مي‌توانند با مراجعه به كتابفروشي‌هاي عضو طرح تا دوم دي ماه در شهرستان‌ها و مراكز استان‌هاي نام برده شده از تخفيف ۲۰ تا ۲۵ درصدي خريد كتاب در اين طرح تا سقف ۱۰۰ هزار تومان استفاده كنند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255235