به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌شود

تجلیل از پژوهشگران دانشگاه شهید رجایی

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴
 
 
آیین تجلیل از پژوهشگران دانشگاه شهید رجایی به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌شود. در این مراسم کتاب‌های چاپ جدید دانشگاه رونمایی خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از دانشگاه شهید رجائی، به مناسبت هفته ملی پژوهش و فناوری آیین تجلیل از منتخبان حوزه پژوهش و فناوری این دانشگاه سه‌شنبه  21 آذرماه از ساعت 9:30 تا 12 با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، برات قبادیان برگزار می‌شود.

آیین رونمایی از کتاب‌های چاپ جدید دانشگاه، تجلیل از استادان و دانشجویان پژوهش‌گر برتر، نویسندگان و مترجمان کتاب‌های برتر سال، مجریان طرح‌های برتر پژوهشی درون و برون دانشگاهی، نویسنده برتر مقالات سال و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه، از جمله برنامه‌های دیگر این مراسم خواهد بود.
 

 
در این راستا به مناسبت هفته پژوهش فن‌آوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه شهید رجائی نیز از 18 تا 21 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های این دانشگاه برپا خواهد شد و تجهیزات منتخب آن در نمایشگاه بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تاریخ 22 تا 26 آذرماه در سالن‌های 10 و 11 غرفه 154 به عرصه نمایش قرار داده خواهد شد.

سالن شهید طهرانی مقدم دانشگاه شهید رجایی مکان برگزاری این مراسم است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255289