برگزیدگان جام باشگاه‌های کتابخوانی شهرستان رستم تجلیل شدند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶
 
 
مراسم پایانی جام باشگاه‌های کتابخوانی در شهرستان «رستم» از توابع استان فارس برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) مراسم پایانی جام باشگاه‌های کتابخوانی در شهرستان «رستم» از توابع استان فارس با حضور، رحمن محقق، رئیس اداره ارشاد شهرستان رستم و جعفر توزنده‌جانی، نویسنده کودک و نوجوان و جمعی از نویسندگان برگزار شد.

رئیس اداره ارشاد شهرستان رستم، ضمن تشکر از اعضای باشگاه‌های کتابخوانی این شهرستان گفت: در شهرستان رستم 40 باشگاه کتابخوانی ثبت شده است که بیش از 500 نفر عضو دارند.  تلاش  6 ماهه اعضا و مربیان این باشگاه‌ها در راستای گسترش فرهنگ مطالعه، چشمگیر و قابل‌تقدیر است.

توزنده‌جانی نیز در این مراسم، با اشاره به محرومیت شهرستان رستم گفت: برای من بسیار قابل‌ تأمل است که با توجه به فقر و محرومیت، شور و شوق مطالعه در میان اهالی رستم بسیار زیاد است و باورپذیر نیست که این شهرستان 40 باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان هم داشته باشد.

 در این مراسم، باشگاه کتابخوانی «بیت الاحزان» رستم، با مربی‌گری، ندا اسعدی به‌عنوان باشگاه برتر معرفی شد و باشگاه‌های «کانون پرورش فکری» و «نگارستان» در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش بهترین فیلم موبایلی معرفی کتاب نیز فاطمه احمدی‌تبار از باشگاه نگارستان برگزیده شد و لیلا هاشمی از باشگاه «بیت‌الاحزان» در بخش نامه به نویسنده، به‌عنوان عضو برگزیده معرفی شد.

همچنین کتاب «مهاجرت کبوترها» نوشتۀ گودرز شفیعیان به‌عنوان بهترین کتاب در جام باشگاه‌های کتابخواین شهرستان رستم معرفی شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255753