با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی منصوب شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۶
 
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مهدی محمدی را به‌عنوان دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی در این وزارتخانه منصوب کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن حکم سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به مهدی محمدی آمده است:
 
«پیروزی انقلاب اسلامی، ثمره رهبری داهیانه امام خمینی‌(ره) و جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های مردمانی است که در جهت تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و برگ برگ تاریخ چهل ساله گذشته این سرزمین گواهی است صادق بر این ایثارها و جانفشانی‌ها.
 
اهتمام در بزرگداشت این تاریخ چهل ساله که سراسر دفاع از مام وطن و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و کوشش و تلاش و سازندگی در همه عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بوده، امری خطیر و سترگ است که نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و مدیریتی توانمند دارد.
 
نظر به مراتب تعهد، تجربه و سخت‌کوشی جنابعالی به موجب این حکم به‌عنوان «دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی» منصوب می‌شوید.
 
امید است به استعانت از خداوند سبحان و همکاری مستمر با معاونان، روسای سازمان‌های تابعه، مدیران کل ستادی و استانی وزارت متبوع در تحقق اهداف تعیین شده، موفق و موید باشید.
 
بدیهی است فعالیت های ستاد به طور مستمر به اینجانب گزارش خواهد شد.»
 
مهدی محمدی در حال حاضر به‌عنوان مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به فعالیت است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255877