بهترین کتاب‌های مصوری که امسال منتشر خواهند شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
 
 
روزنامه گاردین در گزارشی به کتاب‌های کمیک استریپ یا مصوری اشاره کرده است که در سال 2018 میلادی وارد بازار خواهند شد. در این گزارش منتخبی از بهترین آنها را معرفی کرده‌ایم.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، با وجود خبرهای بد درباره انتشار محدود کتاب‌های داستانی در سال جدید، خبرهای خوبی از انتشار کتاب‌های مصور یا همان کتاب‌های کمیک استریپ می‌آید. به عقیده روزنامه گاردین، کتاب‌های مصور زیر جزء بهترین آثاری هستند که قرار است در طول 12 ماه آینده منتشر شود:

 «باشگاه قارچی‌ها» نوشته الیس گراول
 
 
گراول علاقه خود به طبیعت را با تخیلش ترکیب کرده و کتابی درباره قارچ‌ها نوشته است که به نظر می‌رسد یکی از موفق‌ترین‌ها در این زمینه خواهد بود. این کتاب قرار است در ماه ژوئن توسط انتشارات «دراون اند کوارترلی» وارد بازار کتاب شود.
 
«شاهزاده و خیاط» نوشته جن وانگ
 

این کتاب در ماه فوریه وارد بازار کتاب خواهد شد. داستان اصلی کتاب ماجرای شاهزاده سباستین است که پدر و مادرش دختری را برای ازدواج با او در نظر گرفته‌اند، ولی او قصد دارد با یک خیاط ساده در شهر پاریس ازدواج کند. به خاطر همین مجبور است شب‌ها لباس مبدل بپوشد و برای دیدار «کریستالیا» به درون شهر برود.
 
«سابرینا» نوشته نیک درناسو
 

وقتی سابرینا، خلبان نیروی هوایی آمریکا ناپدید می‌شود خواهرش ساندرا در جستجوی او به تمام ابزارها و واسطه‌های موجود متوسل می‌شود. این کتاب قرار است در ماه می منتشر شود.
 
«رب النوع» نوشته هو چه اندرسون
 
 

این کتاب مصور که قرار است در ماه فوریه وارد بازار کتاب شود، یک سری داستان درباره سیاه پوستان آمریکایی در قالب علمی-تخیلی تعریف می‌کند که چیزی بین علم و مسائل ماورایی است.
 
«بتمن: جانور شب» نوشته کورت بوسیک
 
 
 نسخه جدیدی از داستان‌های بتمن در ماه جولای وارد بازار کتاب خواهد شد، که با نمونه‌های قبلی کمی تفاوت دارد. داستان کتاب در سال 1968 در شهر بوستون آمریکا اتفاق می‌افتد. برای بروس جوان اتفاق وحشتناکی می‌افتد که مجبور است برای ادامه زندگی تغییر رویه بدهد.
 
«تزریق» نوشته وارن الیس
 
 
این کتاب مصور ماه دسامبر منتشر خواهد شد. موضوع اصلی کتاب به تحقیقات باستان‌شناسی به نام «ماریا کیلبراید» مربوط می‌شود. او به همراه نامزدش زیر یک صخره سنگی بزرگ در جستجوی راز یک قاتل آیینی است.
 
«بهترین علاقه من هیولاها هستند» نوشته امیل فریس
  
داستان کتاب در سال‌های دهه 60 میلادی در شیکاگو  اتفاق می‌افتد و حوادث سیاسی این شهر را به تصویر می‌کشد. داستان در اصل ماجرای دختر 10 ساله‌ای به نام «کارن ریس» است که سعی می‌کند سر از کار همسایه بالایی خود دربیاورد. قرار است کتاب در ماه فوریه وارد بازار کتاب شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256375