آیین پایانی اولین دوره‌ جشنواره‌ عروسک‌های داستانی برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
 
 
آیین پایانی اولین دوره‌ جشنواره‌ عروسک‌های داستانی روزهای ۲۶ و ۲۸ دی‌ماه ۹۶ در موزه‌ عروسک و فرهنگ ایران برگزار می‌شود. این مراسم شامل دو برنامه‌ ویژه برای دوستداران کتاب و عروسک در ۲ روز است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) بر اساس خبر دریافتی، کارگاه چگونه عروسک‌های داستانی بسازیم؟  روز سه‌شنبه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ زیر نظر مسعود ناصری (نویسنده، پژوهشگر و عروسک‌ساز)  برگزار خواهد شد. 
هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی با مبانی ادبیات کودک و نوجوان، شیوه‌ استفاده از شخصیت‌های داستانی برای طراحی عروسک، ویژگی‌ها و استانداردهای ساخت عروسک‌های کتاب‌محور است. گذراندن این دوره راهنمای خوبی برای علاقمندان به شرکت در دوره‌ دوم جشنواره‌ عروسک‌های داستانی خواهد بود.

روز پنج‌شنبه، ۲۸ دی‌ماه، نیز آیین پایانی اولین دوره‌ جشنواره‌ عروسک‌های داستانی با معرفی برگزیدگان نهایی از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در موزه‌ی عروسک و فرهنگ ایران برگزار خواهد شد.

قصه‌گویی، نمایشگاه کتاب و برپایی نمایشگاه از عروسک‌هایی که در اولین دوره‌ی این جشنواره پذیرفته شده‌اند، از برنامه‌های جنبی این روز است.

 علاقمندان‌ برای ثبت‌نام در کارگاه چگونه عروسک‌های داستانی بسازیم؟ و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های۰۹۳۶۰۳۴۴۶۷۲  و ۶۶۴۱۳۳۶۷ یا پست الکترونیکی bookofoq@gmail.com تماس بگیرند یا از طریق تلگرام به شماره‌ ۰۹۳۹۳۰۲۱۸۰۶ پیام بفرستند.

اولین دوره‌ جشنواره‌ی عروسک‌های داستانی از سوی نشر افق (کتاب‌های فندق) و موزه‌ عروسک و فرهنگ ایران با هدف طراحی و ساخت عروسک شخصیت‌های داستانی ۲۶ و ۲۸ دی‌ماه در موزه‌ عروسک و فرهنگ ایران واقع در تهران، خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان سعدی شمالی، بن‌بست فیات، شماره‌ی ۲ برگزار می‌شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256521