رئیس سابق صنف کتاب‌فروشان نیشابور درگذشت

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
 
 
حاج محمد رضا شفیعی خبرنگار پیشکسوت و رئیس سابق صنف کتاب‌فروشان درنیشابور پس از تحمل درد و رنج بر اثر بیماری و کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور، رمضانعلی بیات؛ معاون فرهنگی این اداره درباره این خبرنگار فقید گفت: حاج محمد رضا شفیعی پس از 70سال کار در عرصه رسانه و اطلاع رسانی شهرستان نیشابور و به عنوان نخستین خبرنگار این شهر دارفانی را وداع گفت.

وی خاطر نشان کرد:حاج محمد رضا شفیعی متولد 1304 شهرستان نیشابور بود که شامگاه جمعه 22 دی 96 بر اثر بیماری و کهولت سن  پس از سال ها خدمت در زمینه اطلاع رسانی و خدمات شایان در اتحادیه صنف کتاب فروشان و کالای تحریر به دیدار حق شتافت.

بیات یادآورشد: پیکر این خادم  عرصه فرهنگ و هنر و رسانه واطلاع رسانی  شنبه 23 دی 96 ساعت 2:30 بعد از ظهر از مقابل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور تشییع و در آرامستان بهشت فضل آرام می‌گیرد.

مسئول فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح  کرد: مراسم ترحیم حاج محمد رضا شفیعی خبرنگار پیشکسوت و نماینده روزنامه کیهان  درن یشابور  روز یکشنبه 24دی 96 صبح از ساعت 9 الی 11  و 2 الی 4 بعد از ظهر در محل هیات متحده رضوی ویژه عموم  برگزار می گردد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256595