پيام تسليت مدير عامل خانه كتاب به مناسبت درگذشت هادی بنی‌هاشمی‌

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴
 
 
مدیرعامل خانه کتاب با انتشار پیام درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سید هادی بنی هاشمی تبریزی از ناشران و کتابفروشان معتبر و پیشکسوت بازار تبریز را تسلیت گفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) در متن پيام مجيد غلامی جليسه به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمين حاج سيد هادی بنی‌هاشمی تبريزی آمده است: «خبر درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمين حاج سيد هادی بنی هاشمی تبريزی از  ناشران و كتابفروشان معتبر و پيشكسوت بازار تبريز، جامعه ناشران و كتابفروشان ايران را در غمی عميق فرو برد.

حاج سيد هادی بنی هاشمی تبريزی سال‌ها به گسترش ادب و فرهنگ در اين سامان همت گماشت و بار فرهنگ و ادب و علم يک شهر را به دوش كشيد. فقدان او برای جامعه كتابخوان تبريز ضايعه‌ای بزرگ خواهد بود و جامعه كتابخوان تبريز نام او را هميشه به‌عنوان يک خدمتگذار صديق عالم كتاب به ياد خواهند داشت و يک عمر تلاش پرثمر او را در نشر و اشاعه فرهنگ اين مرز و بوم ارج خواهند گذاشت.

اينجانب فقدان اين شخصيت شايسته را  به خانواده محترم ايشان وجامعه كتابفروشان و ناشران و جامعه روحانيت تبريز  تسليت مي گويم و از خداوند منّان برای آن مرحوم غفران و رضوان الهي و برای بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل خواستارم. »
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256645