دبیران پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی معرفی شدند

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
 
 
طی احکام جداگانه ای از سوی حمیده بانو عنقا، رئیس هیئت مدیره بنیاد اکبر رادی، دبیر و دبیر علمی پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی منصوب و معرفی شدند.
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی بنیاد اکبر رادی، رئیس هیئت مدیره این بنیاد، طی احکام جداگانه‌ای فریندخت زاهدی را به عنوان دبیر علمی و بهزاد صدیقی را به عنوان دبیر پنجمین همایش ملی رادی شناسی منصوب و معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، در متن حکم حمیده بانو عنقا، رییس هیئت مدیره بنیاد اکبر رادی، به هریک از این دبیران آمده است:

فرهیخته گرامی 
سرکارخانم دکتر فریندخت زاهدی

با توجه به تجربیات ارزنده جناب‌عالی در دبیری سمینارها و همایش های علمی، فرهنگی و هنری و تلاش های بی‌دریغ تان برای اعتلای تئاتر و نمایشنامه‌نویسی، بدین وسیله سرکارعالی را به عنوان دبیر علمی پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی منصوب می‌نمایم. بی‌تردید حضور و خدمات ارزشمندتان برای این همایش تأثیرگذار و ثمربخش خواهد بود. با قدردانی از شما برای پذیرش این مسئولیت، توفیق سرکارعالی را از خداوند منان خواهانم.

فرهیخته گرامی 
جناب آقای بهزاد صدیقی

با توجه به تجربیات ارزنده جناب‌عالی در مدیریت و دبیری عرصه‌های هنری، فرهنگی و اجرایی و تلاش‌های بی‌دریغ‌تان برای اعتلای تئاتر و نمایشنامه‌نویسی، بدین وسیله جناب‌عالی را به عنوان دبیر پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی منصوب می‌نمایم. بی‌تردید حضور و خدمات ارزش مندتان برای این همایش تأثیرگذار و ثمربخش خواهد بود. با قدردانی از شما برای پذیرش این مسئولیت، توفیق جناب عالی را از خداوند منان خواهانم.
لازم به یادآوری است پنجمین همایش ملی رادی شناسی اسفندماه سال جاری توسط بنیاد اکبر رادی در تهران برگزار می‌شود. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 258225