کتابخانه استاد حکیمی برگزار می‌کند

پانسیون آموزشی نوروزی برای کنکوری‌ها

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳
 
 
کتابخانه استاد حکیمی در نوروز 97 ویژه برنامه پانسیون نوروزی را برای دانش‌آموزان و کنکوری‌ها برگزار می‌کن
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خاتم (ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18، این برنامه با هدف برخورداری دانشجویان و دانش‌آموزان به‌ویژه کنکوری‌ها از محیط مناسب برای مطالعه و آموزش، در ایام تعصیلات نوروز برگزار می‌شود.

این برنامه به مدت 11 روز در کتابخانه استاد حکیمی برگزار خواهد شد و دانش‌آموزان در طول دوره در یک محیط کاملا آرام و بدون استرس به مطالعه می‌پردازند.

تغذیه، مشاوره تحصیلی و مسابقات فرهنگی از جمله برنامه‌های این اردوی تحصیلی است و تمامی امکانات کتابخانه استاد حکیمی و واحد آموزش فرهنگسرای خاتم (ص) شامل سالن مجهز مطالعه، کلاس‌های آموزشی، نمازخانه و محل استراحت و همچنین میان وعده غذایی در اختیار شرکت‌کنندگان است.

خدمات عمومی این پانسیون نوروزی به تمام گروه‌های سنی ارائه می‌شود و پایه‌های نهم، یازدهم، چهارم دبیرستان و سوم هنرستان از خدماتی اختصاصی اساتید کانون فرهنگی آموزش برخوردار می‌شوند.

ریاضی و علوم تجربی نهم برای آمادگی ورود به مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان، دروس هنرجویان سوم هنرستان، دروس ریاضی و فیزیک برای یازدهم و چهارم ریاضی، زیست‌شناسی و شیمی برای یازدهم و چهارم تجربی، عربی و ادبیات برای یازدهم و چهارم انسانی، دروس تخصصی است که با حضور اساتید کانون فرهنگی آموزش برای دانش‌آموزان و کنکوری‌ها جمع‌بندی خواهد شد.

کتابخانه استاد حکیمی این برنامه را دوم تا 12 فروردین 97 برگزار می‌کند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های 66207081-66297525 تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 258787