بازدید سیدعباس صالحی از فعالیت‌های فرهنگی برج آزادی

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
 
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در برج آزادی تهران در جریان فعالیت‌های این مجموعه فرهنگی هنری در ایام تعطیلات نوروزی قرار گرفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان بازدید از فعالیت های مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی در ایام تعطیلات نوروزی، نوروز را فرصتی برای شناخته فرهنگ، هنر و ادب کشورمان توصیف کرد.

سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اکبر صفی پور مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، دلاور بزرگ‌نیا مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران، نعمت اله پایان رئیس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و داود لطفی قائم مقام شهرداری منطقه ۹ با حضور در این مجموعه از تمامی برنامه های برج آزادی بازدید کردند.
 
صالحی با اشاره به جایگاه ویژه نوروز در میان ایرانیان گفت: عید نوروز از جهات طبیعی و فرهنگی فرصتی است که باید از آن برای شناخته شدن فضای فرهنگی، هنری و ادبی استفاده شود. اتفاقاتی که در جای جای ایران و تهران در ایام نوروز رخ می دهد فرصتی است برای این که ایرانیان با گذشته تاریخی خودشان آشنا شده و همزمان با مشاهده فضای فرهنگی، هنری و ادبی معاصر با آنها ارتباط بیشتری برقرار کنند. 

وزیر ارشاد ادامه داد: اتفاقات فرهنگی هنری که در ایام نوروز و با مشارکت مجموعه های فرهنگی هنری مانند شهرداری تهران، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران رقم می خورند باعث آشنایی بیش از پیش هموطنان و همشهریان با فرهنگ، هنر، تاریخ و جغرافیای ایران می شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 259241