​همایش معرفی برنامه با «من بخوان» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰
 
 
همایش معرفی برنامه بامن بخوان همراه با نمایشگاهی کتابی با همکاری فروشگاه کتاب هدهد، برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) همایش معرفی برنامه بامن بخوان همراه با نمایشگاهی از کتاب‌های باکیفیت با همکاری فروشگاه کتاب هدهد، پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 در هشتگرد برگزار می‌شود.
 
«با من بخوان» از سوی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان برنامه‌ریزی می‌شود. این برنامه سال‌هاست در بسیاری از مناطق محروم استان‌های ایران همچون استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان و چندین منطقه دیگر، با پشتیبانی مالی شماری از شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و غیردولتی اجرا می‌شود.
 
«با من بخوان» با شعار «همه کودکان حق دارند کتاب‌های باکیفیت بخوانند» اصلی‌ترین هدف خود را که رساندن کتاب‌های مناسب و باکیفیت به دست گروهی از کودکان و نوجوانان است که در وضعیت معمول زندگی به کتاب‌های باکیفیت دسترسی ندارند، در این مناطق پیش می‌برد. این برنامه همچنین در وضعیت‌های ویژه مانند وقوع رخدادهای فاجعه‌بار طبیعی و اجتماعی که کودکان نیاز به کتاب‌درمانی و دسترسی به کتاب‌های مناسب دارند، به یاری این گروه از کودکان می‌شتابد.
 
این همایش از ساعت 10 تا 13 پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 در هشتگرد، ابتدای خیابان راه‌آهن، کانون فرهنگی هنری شهید مطهری، برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۴۴۲۲۲۲۶۲-۲۶ و ۴۴۲۲۱۱۰۰-۲۶ تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 260035