تجلیل از بزرگان و مفاخر کار کسانی است که در بند مقام نیستند

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱
 
 
تجلیل از بزرگان و مفاخر کار کسانی است که در بند مقام نیستند نماینده ولی فقیه در همدان با تأکید بر اینکه باید برای برگزاری مراسم نکوداشت مفاخر اهتمام ورزید، گفت: برخی برای برگزاری چنین مراسمی بخل می‌ورزند در حالی که تجلیل از بزرگان و مفاخر کار کسانی است که در بند مقام نیستند
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی امشب در آیین اردیبهشت مفاخر و نکوداشت دکتر حسین معصومی همدانی اظهار کرد: اینکه چنین مجالسی برای نکوداشت پیشکسوتان علم و فرهنگ برگزار شود، کاری بس بزرگ و ارزشمند است.

نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه دو بار به صورت گذرا با دکتر حسین معصومی همدانی دیدار داشتم، گفت:  یک دیدار ما در زادگاه وی بود و دیگری در بنیاد بوعلی سینا که خود دکتر یکی از اعضای این بنیاد است و از وجود این دانشمند بزرگ استفاده می‌کنیم.

وی یادی از پدر دکتر حسین معصومی همدانی، مرحوم آخوند ملاعلی معصومی همدانی کرد و افزود: این عالم بزرگوار اعتبار این کشور و شهر بوده و برکات این بزرگوار همچنان هست و فرزندان برومند وی نیز راهش را دنبال می‌کنند.
طه‌محمدی بیان اینکه باید قدر بزرگان را بدانیم، خاطرنشان کرد:  باید ارزش وجودی هرکس حفظ شود در غیر این صورت این نامهربانی نابخشودنی است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261234