چند انتصاب جدید در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
 
 
سید‌عباس صالحی، با صدور احکام جداگانه رییس کمیته راهبردی آموزش‌های مهارتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،‌ مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری و مسئول هماهنگی بر هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان‌های وابسته را منصوب کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سیدعباس صالحی خطاب به سیدمحمد مجتبی حسینی آمده است: 

«به استناد تبصره ٣ ماده ٥ آیین نامه آموزش های مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با توجه به شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «رییس کمیته راهبردی آموزش های مهارتی» منصوب می شوید.

امید است با اتکال به عنایات خداوند متعال در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

 دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی آموزش استانداردهای مهارت آموزی هنر در سطح وزارتخانه است که  در مقطع متوسطه، مدرک تحصیلی رسمی به هنرجو ارائه می‌شود.

کمیته راهبردی آموزش‌های مهارتی به منظور سیاستگذاری، تعیین خط مشی‌ها و نظارت عالیه بر محتوا و تعیین حدود و نحوه اجرای مطلوب آموزش‌های مهارتی تشکیل می‌شود و دبیرخانه این کمیته در دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مستقر است.

دومین آزمون جامع استانداردهای مهارتی کاردانش برای کسب دیپلم هنر در سال تحصیلی ٩٧-٩٦، به صورت سراسری، روز جمعه پانزدهم تیرماه امسال برگزار خواهد شد. 

در حکم سیدعباس صالحی خطاب به جعفر مروارید آمده است:

«نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنر پرور استان خراسان رضوی در مسیر رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.»

پیش از این سیدسعید سرابی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بود. سرابی در حال حاضر در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری این وزارتخانه منصوب شده است.

جعفر مروارید؛ دانش آموخته دکترای فلسفه موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران است و در سوابق خود عضویت در هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس مرکز پژوهشی جامعه المصطفی در مشهد را دارد.
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در احکام جداگانه، سیدسعید سرابی را به‌عنوان مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری و نصرت‌الله مرادی را به‌عنوان مسئول هماهنگی بر هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان‌های وابسته منصوب کرد.

در حکم سیدعباس صالحی خطاب به سیدسعید سرابی آمده است:

«نظر به تجارب و سوابق اجرایی جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع، به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری» منصوب می‌شوید.
 
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و موثر در تحقق اهداف تعیین شده و وظایف محوله، به ویژه برنامه‌های عملیاتی اصلاح نظام اداری، موفق و موید باشید.»
 
سرابی پیش از این مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی بود که اکنون به جای نصرت‌الله مرادی؛ مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شده است.
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در حکمی نصرت‌الله مرادی را به‌عنوان مسئول هماهنگی بر هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان های وابسته منصوب کرد.
 
در حکم سیدعباس صالحی خطاب به نصرت الله مرادی آمده است:

«نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی و به استناد ماده ٣٤ آیین نامه قانون رسیدگی به تخلفات اداری به‌عنوان «نماینده اینجانب و مسئول هماهنگی بر هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارتخانه و سازمان‌های وابسته» منصوب می شوید.
مقتضی است ضمن برگزاری جلسات هماهنگی بین هیات‌ها، بازرسی از چگونگی عملکرد، بررسی وضعیت اعضا، گزارش امر را به‌طور مستمر به اینجانب و هیات عالی نظارت ارائه نمایید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261827