وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس مطرح کرد:

حمایت ویژه از آثاری که با محوریت روز قدس تولید می‌شود

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
 
 
سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس گفت: قطعا ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آثاری که با محوریت انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، روز قدس و مبارزه با استکبار منتشر می‌شود حمایت ویژه می‌کنیم.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در راهپیمایی روز قدس بیان کرد: مردم فلسطین امروز مورد ظلم و ستم قرار می‌گیرند و راهپیمایی روز قدس نماد مبارزه با ظلم و ستم و حمایت از مظلوم است. بیش از هفت دهه از ظلم به مردم فلسطین می‌گذرد و چهار دهه است که مردم ایران با شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهند که از این مردم مظلوم دفاع می‌کنند، ‌حضور مردم ایران در راهپیمایی روز قدس نشان از یک حقیقت دارد و آن مبارزه با یک دروغ بزرگ به نام اسرائیل است. اسرائیل و رژیم صهیونیستی یک کشور دروغین است و حضور ما در این راهپیمایی نشان از دفاع از قبله اول مسلمانان است.
 
وی افزود: روز قدس روز دفاع از مظلومان است و مردم این‌ها را فراموش نکرده‌اند چون انسانیت را فراموش نکرده‌اند. روز قدس روز دفاع از حقیقت و مقابله با یک دروغ بزرگ به نام اسرائیل است که در منطقه به صورت دروغین زیست کرده است. این روز، روز دفاع از قبله اول مسلمین است و این که مسلمانان هنوز قبله نخستین خود را به فراموشی نسپرده‌اند.

وزیر ارشاد گفت: قطعا ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آثاری که با محوریت انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، روز قدس و مبارزه با استکبار منتشر می‌شود حمایت ویژه می‌کنیم. همچنین تلاش می کنیم در سیر صدور مجوز و امور اداری و هم در بحث حمایت‌های مختلف مالی و فکری از آثاری که به موضوع روز قدس و انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می‌پردازند بیشتر حمایت شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261903