كتابخانه‌های عمومی آماده دریافت نقاشی‌های بخش كودک جشنواره كتابخوانی رضوی

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
 
 
کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور، آماده دریافت نقاشی‌های بخش كودک هشتمین جشنواره كتابخوانی رضوی هستند. امکان دريافت و تكميل اين برگه‌ها از ابتدای خردادماه با مراجعه به كتابخانه‌های عمومی سراسر كشور، برای علاقه‌مندان فراهم شده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد كتابخانه‌های عمومی كشور، هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش كودک (۴ تا ۱۱ سال) با معرفی کتاب‌های «مهمان خراسان» نوشته سعید بیابانکی از انتشارات به‌نشر و «مژده گل» نوشته محمود پوروهاب از نشر جمکران و ارسال این آثار به كتابخانه‌های عمومی سراسر كشور از اسفندماه سال گذشته، كار خود را آغاز كرد.

براساس فراخوان منتشر شده، امكان شركت برای كودكان در اين بخش به 2 روش تصویرسازی (نقاشی) از جذاب‌ترین بخش کتاب و همچنين ضبط و ارسال فایل ویدئویی از معرفی کتاب‌ها همراه با خوانش جذاب‌ترین بخش‌های کتاب، پيش‌بينی شده است.

با اعلام دبيرخانه هشتمين جشنواره كتابخوانی رضوی، روند ارسال برگه‌های نقاشی مخصوص شركت در بخش كودک اين جشنواره به كتابخانه‌های عمومی سراسر كشور انجام شده و امکان دريافت و تكميل اين برگه‌ها از ابتدای خردادماه با مراجعه به كتابخانه‌های عمومی سراسر كشور، فراهم شده است. برگه‌های نقاشی طراحی شده برای شركت‌كنندگان در بخش كودک اين جشنواره، دارای كد 6 رقمی كتابخانه عمومی، بخش اطلاعات شخصی شركت‌كننده شامل نام و نام خانوادگی، سن، جنسيت و شماره ملی است.

همچنين در اين برگه بخشی تعبيه شده تا شركت‌كنندگان عنوان كتاب، داستان و شماره صفحه‌ای كه نقاشی خود را براساس آن كشيده‌اند، در آن ثبت كنند.

منابع هشتمين جشنواره كتابخوانی رضوی، علاوه بر ارائه در كتابخانه‌های عمومی سراسر كشور، در پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد كتابخانه‌های عمومی كشور به نشانی iranpi.ir به‌صورت الكترونيكي قابل دريافت است. 

پس از واگذاری جشنواره كتابخوانی رضوی به نهاد كتابخانه‌های عمومی كشور، در ششمين دوره برگزاری اين جشنواره، بيش از 50 هزار نفر و در هفتمين دوره اين جشنواره در سال گذشته بيش از 150 هزار نفر در بخش نقاشی كودكان اين جشنواره شركت كردند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261985