همزمان با سالروز شهادت رئیس مکتب شیعه؛

مسابقه کتابخوانی «در مکتب تشیع» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
 
 
مسابقه کتبی کتابخوانی «در مکتب تشیع» همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به همت کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی-هنری منطقه 8 و فرهنگسرای گلستان؛ این مسابقه کتابخوانی که به زندگی و شخصیت حضرت امام جعفر صادق (ع) اختصاص دارد، از 19 تیرماه ساعت 8 تا 20 با هدف ارتقای شناخت مخاطبان با سیره امامان معصوم و همچنین ترویج فرهنگ مطالعه، کتاب و کتابخوانی، شناخت هویت دینی و تعمیق و گسترش شناخت شهروندان از الگوهای دینی برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی «در مکتب تشیع» برگرفته از کتاب «زندگانی امام صادق (ع)» نوشته علامه سید جعفر شهیدی و انتشارت دفتر نشر فرهنگ اسلامی است که از سوی کتابخانه دکتر شهیدی با مشارکت کتابخانه‌ها و کلیه مراکز فرهنگی هنری منطقه 8 به منظور معرفی آثار نویسندگان معروف به اجرا درمی‌آید.

دوستداران کتاب و کتابخوانی تا 3 مرداد ماه فرصت دارند پاسخ‌های درست خود را به کتابخانه دکتر شهیدی و دیگر مراکز منطقه 8 تحویل دهند. به نفرات برتر این مسابقه به قید قرعه، جوایز نفیسی اهدا می‌شود. 

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کاربرگ‌های مسابقه به یکی از مراکز فرهنگی هنری و کتابخانه‌های منطقه 8 و یا به کتابخانه دکتر شهیدی به نشانی نارمک، 46 متری غربی، پشت بیمارستان انصاریان (نارمک)، میدان 58 مراجعه کنند. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263062