​پیام تسلیت عبدالهادی فقهی‌زاده برای درگذشت عباس دوزدوزانی

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
 
 
عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت خادم قرآن، عباس دوزدوزانی را تسلیت گفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،عبدالهادی فقهی‌زاده در پیامی درگذشت مترجم قرآن و وزیر اسبق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرام (الرحمن/ ٢٧-٢٦)
 
خبر درگذشت یکی از باسابقه‌ترین مبارزان نهضت انقلاب اسلامی، مرحوم حاج عباس دوزدوزانی که در راه آزادی ملت ایران شش سال حبس توأم با اعمال شاقه را در رژیم ستمشاهی تحمل کرد، موجب تأثر گردید.
 
این انسان آزاده پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سمت‌های مهم کلیدی چون فرماندهی فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی خدمات ارزشمندی را به کشور و ملت ایران ارزانی داشت.
 
ایشان با ترجمه کامل قرآن کریم به‌صورت منظوم، عنوان ارزشمند خادمی قرآن کریم را کسب نموده و با این اقدام شایسته برگ زرینی بر افتخارات فرهنگی خود افزود.
 
اینجانب‌ مصیبت‌ این‌ فقدان‌ تأسف‌‌بار را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه قرآنی کشور تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و علو درجات آن بزرگوار را که منشأ آثار خیر فراوان بوده‌اند، از خداوند متعال خواستارم.

عبدالهادی فقهی‌زاده
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263830