سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌کند:

رونمایی از مجموعه کتاب‌های مرجع جامع مهندسی هوانوردی و اپلیکیشن کتاب

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳
 
 
آیین رونمایی از مجموعه" کتب مرجع جامع مهندسی هوانوردی" و "اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی" با حضور دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، سه شنبه 16 مرداد همرمان با سالروز تاسیس این نهاد برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کتاب‌های مرجع جامع مهندسی هوانوردی به سفارش مرکز تحقیقات صنعتی هوافضا و شركت بابل نو انديشان پارسيان، توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهي به چاپ رسيده و به عنوان یک راهنمای فنی برای مهارت‌های اساسی و دانشی که برای دانشجویان هواپیما ضروری است طراحی شده است. این اطلاعات در مورد انواع هواپیماها و استفاده از سیستم‌های مختلف هواپیما ارائه می‌شود و توسط قوانین جهانی پرواز، استانداردهای کنترل هواپیما و با همکاری مدرسان هواپیمایی و صنعت توسعه داده شده است.

بر اساس این گزارش اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی که رونمایی خواهد شد دارای ویژگی‌هایی از جمله امکان رویت فهرست مطالب کتاب، امکان قرارگیری کتاب‌های صوتی ، امکان استفاده از کدها تخفیفی برای مشتریان خاص، امکان جستجو در متن کتاب‌ها، امکان هایلات و حاشیه‌نویسی در کنار متن، امکان تغییر تنظیمات درون متنی از نظر اندازه حروف، رنگ و رنگ پس زمینه و نوع فونت، امکان جسنجوی پیشرفته کتاب‌ها ، امکان رویت کتاب‌های مشابه، خرید کتاب با تخفیف 9 الی 10 درصد، دریافت نمونه کتاب پیش از خرید نهایی است.

دانلود آسان و رایگان اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی با نام "jdbook" از طریق گوگل پلی، سیب آپ و بازار روی موبایل ممکن است. این نرم افزار برای استفاده در سیستم عاملهای اندروید و IOS آماده شده است.

لازم به ذکر است آیین رونمایی از "اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی و مجموعه "کتب مرجع جامع مهندسی هوانوردی سه شنبه 16 مرداد ساعت 10 در ساختمان شماره 2 جهاددانشگاهی طبقه دوم سالن شهید صبوری برگزار می شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 264024