رونمایی از کتابی متفاوت در زمینه کاهش وزن

کتاب بستنی لاغری هدیه ایست به تمام چاق‌های دوست داشتنی

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۸
 
 
مراسم رونمایی از کتاب بستنی لاغری از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از کتاب بستنی لاغری در مکان این فرهنگسرا واقع در میدان قبا برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، آیین رونمایی و نقد کتاب «بستنی لاغری» روز سه‌شنبه ۱۶ مرداد ماه ساعت ۱۷ با حضور حمیدرضا افراشته نویسنده کتاب در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.
 
حمیدرضا افراشته تحصیلات خود را در مقطع دکتری رفتار و منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی به پایان رسانده است. وی در این کتاب از منظر رفتاری به موضوع کاهش وزن پرداخته و به معرفی رفتارها و عادت‌های غلط غذایی که به افزایش وزن در افراد منجر می‌شود، اشاره کرده است.
 
همچنین در این مراسم سید محمدهادی ایازی قائم‌مقام وزیر بهداشت در حوزه مشارکت‌های اجتماعی به عنوان کارشناس در این نشست حضور دارد.
 
این کتاب برگرفته از تجربیات کاهش وزن ۶۶ کیلویی مولف که در آن با رازهای کاهش وزن بدون تحمل گرسنگی شدید آشنا خواهید شد.
 
خوانندگان برای اولین بار، روش‌هایی را فراخواهند گرفت که با تغییر عادات غلط غذایی، بتوانند پرخوری را ترک کنند. برای اولین بار از تمام مواردی که به غذا خوردن روی می آورند، ولی یک نیاز فیزیکی ریشه آن نیست و از نیازهای روحی ناشی می‌شود، پرده برداشته خواهد شد.
 
هر فردی با خواندن کتاب بستنی لاغری با راز حفظ وزن بعد از تحمل یک دوره رژیم آشنا خواهد شد تا شیرینی کاهش وزن همیشه در ذایقه وی باقی بماند. کتاب بستنی لاغری یک فهرست بلند و بالا از علت‌های علاقه به غذاخوردن ارائه می‌کند تا شما بتوانید با جایگزین کردن شادی‌های دیگر، غذا خوردن را دیگر به عنوان منبع لذت و یا کسب آرامش ننگرید. در واقع کتاب بستنی لاغری یک سبک زندگی شاد و سالم را به شما معرفی می‌کند.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی واقع در خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۸۸۶۸۱ داخلی ۲۲۱ تماس بگیرند.
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 264042