​پیام مدیرعامل خانه كتاب به مناسبت روز خبرنگار

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
 
 
مدیرعامل موسسه خانه کتاب طی پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه؛ مطبوعات و خبرنگاران به‌ویژه خبرنگاران حوزه کتاب تبریك گفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) نیكنام حسینی‌پور، مدیرعامل موسسه خانه كتاب، به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار، ضمن تبریک به تلاشگران این عرصه علی‌الخصوص تلاشگران حوزه كتاب، پیامی به شرح ذیل صادر كرد.

«۱۷مرداد پاسداشت تلاشگران عرصه خبر و رسانه؛ خبرنگاران، خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی به‌عنوان انسان‌هایی آگاه است كه با  قلم در سرزمین آگاهی قلم و قدم می‌‌زنند و با نقد منصفانه و با ثبت واقعیات دغدغه‌های جامعه خویش را قلم زده و به تصویر می‌كشند.
 
در این بین خبرنگاران حوزه كتاب با برافروختن چراغ اطلاع‌‌رسانی، تحلیل، معرفی و انعكاس رویدادهای حوزه كتاب نه تنها در مسیر اطلاع‌رسانی و نقد برنامه‌ها و فعالیت‌های جاری بلكه در سیاستگذاری‌های كلان فرهنگی در بلندمدت همواره مؤثر بوده و همچنان تأثیرگذار خواهند بود.
 
تلاشگرانی كه با قلم رسای خویش در ترویج فرهنگ كتاب و كتابخوانی در رسانه های ارزشمند خود گام بر می دارند و نقش بی بدیل و موثر  آنان در حوزه فرهنگ و كتاب هیچ گاه از ذهن ها پاک نخواهد شد. جامعه فرهنگی كشور نیز همواره موفقیت  فرهنگی و اجتماعی خود را مرهون همراهی شما خبرنگاران صدیق، پرتلاش و دلسوز می داند.

اینجانب ۱۷ مرداد، سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به اهالی رسانه، پرچم‌داران آگاهی و اطلاع‌رسانی، تبریک و تهنیت می‌گویم.»
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 264107