همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی برگزار می شود؛

معرفی و بازخوانی کتاب «اردوگاه اطفال»

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
 
 
همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، معرفی و بازخوانی کتاب «اردوگاه اطفال» جمعی از چهره های فرهنگی و مذهبی کشور روز دوشنبه بیست ودوم مردادماه در فرهنگسرای مهر برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای مهر، همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی کتاب" اردوگاه اطفال" که در ادامه کتاب "آن بیست و سه نفر " توسط احمد یوسف زاده به رشته تحریر درآمده و تقریظ مقام معظم رهبری را نیز به همراه داشته، معر فی و بازخوانی می شود.

«اردوگاه اطفال» روایت دو سال خاطره از اتفاقات تلخ وشیرین و حماسه های باور ناپذیر است که آفرینندگان آن نه ارتشی های سرد و گرم چشیده بودند و نه پاسدارهای جان بر کف ، بلکه اسیران نوخاسته ای بودند که حزب بعث از اردوگاه های اسرا انتخاب و به آن بیست و سه نفر ملحق کرد تا برنامه تبلیغ علیه ایران را با حربه "کودکان جنگ" ادامه بدهد.

بازخوانی این اثر با مشارکت انتشارات سوره مهر؛ روز دوشنبه 22 مردادماه  ساعت 18 با حضور سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مرتضی سرهنگی مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری، عبدالحمید قره داغی مدیر عامل انتشارات سوره مهر، حامد عسگری شاعر، مهدی طحانیان و علیرضا رحیمی که روایت اسارت آنها در کتاب آمده است  برگزار می شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در مراسم می توانند به نشانی اتوبان شهید تندگویان، خیابان شهید لطیفی، کوچه تگرگ، بوستان بعثت، فرهنگسرای مهر مراجعه فرمایند.   
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 264145