نقدوبررسی «آدم‌های اشتباهی» در فرهنگسرای ارسباران

 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰
 
 
کتاب"آدم های اشتباهی" نوشته شیوا مقانلو دوشنبه 26شهریورساعت 18 درفرهنگ سرای ارسباران خوانش و نقد می شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل ازروابط عمومی فرهنگ سرای ارسباران، در این نشست کتاب «آدم های اشتباهی» با حضور مصطفی علیزاده، داستان‌نویس و لیلا صادقی، نویسنده و پژوهشگر و با حضور عده‌ای از  منتقدان، نویسندگان و نوقلمان نقد و بررسی می شود.

کتاب «آدم های اشتباهی» چهارمین مجموعه داستان شیوا مقانلو بارویکردی مطابق اسمش داستان آدم‌هایی است که در زمان و مکانی اشتباهی قرار گرفته‌اند. نگاه آیرونیک و بازیگوشانه به روابط انسانی, بازی با اسطوره ها و تاریخ, و نگاه موشکافانه به روابط انسان معاصر، دو مجموعه داستان نخست مقانلو (کتاب هول – دود مقدس)که در بازار نایاب بودند نیز به ابتدای این کتاب جدید اضافه شده است تا مخاطب بتواند سیر داستان‌نویسی 13 ساله مولف را یکجا پیش چشم داشته باشد.

سلسله نشست‌های «هفت شهر قلم»یک دوشنبه در ماه با هدف نقد و بررسی ادبیات داستانی معاصر ایران با حضور نویسندگان معاصر در این فرهنگ سرا برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به فرهنگ سرای ارسباران به نشانی سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند. تلفن گویای 20-22872818 داخلی 219 برای آگاهی بیشتر اعلام می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265306