قاری و حافظ برتر مسابقات سراسری قرآن معرفی شدند

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
 
 
مهدی غلام‌نژاد از تهران به‌عنوان قاری برتر و محمدجواد مرادی از قم به‌عنوان حافظ کل برتر در بخش برادران چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم انتخاب شدند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از ستاد خبری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، مهدی غلام‌نژاد از تهران به‌عنوان قاری برتر و محمدجواد مرادی از قم به‌عنوان حافظ کل برتر مسابقات سراسری قرآن معرفی شدند.
 
حمیدرضا مقدسی از قم هادی و موحد امین از تهران به‌عنوان نفرات ممتاز رشته قرائت تحقیق انتخاب شدند. حسین پور کویر از خراسان رضوی، مجتبی محمدبیگی از تهران و مختار دهقان از خراسان رضوی رتبه عالی قرائت تحقیق را کسب کردند و سید امید حسینی‌نژاد از تهران و مهدی شجاع از خراسان رضوی رتبه شایسته تقدیر را بدست آوردند.
 
همچنین در رشته حفظ کل قرآن کریم رضا گلشاهی از خراسان رضوی و نوید رزم‌جو از فارس حائر رتبه ممتاز شدند. در این رشته سعید علی‌اکبری از قزوین، محمدرسول تکبیر از تهران و محمدعلی شریعتی از قم، سعید شاهرخی از کرمان، حسین درستکار از هرمزگان رتبه عالی را کسب کردند. محمد خاکپور از خراسان رضوی و ابوذر کرمی از مرکزی به‌عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند.
 
چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 10 تا 23 مهرماه 1397 در استان مرکزی (شهر اراک) در دو بخش برادران و خواهران در حال برگزاری است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 266093