هشتمین جشنواره استانی شعر و داستان سوره برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
 
 
رئیس حوزه هنری استان مرکزی از برگزاری هشتمین جشنواره استانی شعر و داستان سوره در دو مقطع بزرگ‌سال و دانش‌آموزی در اراک خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، رضا میرزایی؛ رئیس حوزه هنری استان مرکزی، گفت: هشتمین دوره جشنواره استانی شعر و داستان سوره در گروه سنی ۱۸ سال به بالا در دو بخش شعر و داستان کوتاه با اولویت‌های موضوعی انقلاب اسلامی و جنبش بیداری اسلامی، دفاع مقدس، خانواده و اخلاق، تمدن اسلامی، عدالت و پیشرفت، امید به آینده، حمایت از کالای ایرانی، عفاف و حجاب، آسیب‌های اجتماعی و ترویج حقوق شهروندی، بهمن‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: علاقه‌مندان حداکثر تا پایان دی‌ماه می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی info@artmarkazi.ir و یا به نشانی پستی اراک، خیابان قائم مقام، میدان ساعت ارسال کنند.

رئیس حوزه هنری استان مرکزی بیان کرد: بخش دانش‌آموزی این جشنواره ویژه دانش‌آموزان مقطع تحصیلی متوسطه دوم بوده و هنرمندان حداکثر تا پایان دی‌ماه فرصت دارند آثار خود را در بخش‌های داستان کوتاه، شعر، انشا و خاطره‌نویسی (خاطره‌نگاری بمباران شهر اراک در دوران جنگ تحمیلی از بیان خانواده و یا دیگران) به نشانی‌ ذکر شده ارسال کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267020