سلسله نشست‌های «عدالت و توسعه» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵
 
 
سلسله نشست‌های «عدالت و توسعه» از ۱۵ تا ۱۹ دی ماه در کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) سلسله نشست‌های «عدالت و توسعه» از ۱۵ تا ۱۹ دی ماه در کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود. برنامه این نشست‌ها از روز شنبه ۱۵ دی ماه تا چهارشنبه ۱۹ دی ماه به این شرح است؛

 روز شنبه ۱۵ دی نشست «ریشه‌های تاریخی و فرهنگی فساد اقتصادی در ایران» با سخنرانی سید امیر سیاح و حیدر مستخدمین حسینی برگزار می‌شود. یکشنبه ۱۶ دی اکران مستند «شورش علیه سازندگی» به همراه نقد و بررسی این مستند با حضور عباس سلیمی نمین و سید محمد مهدی طباطبایی برگزار خواهد شد.

دوشنبه ۱۷ دی نشست «جریان‌شناسی سیاست‌گذاری عدالت اجتماعی و رفاه» با سخنرانی ابراهیم رزاقی و علی دینی ترکمانی برگزار می‌شود. سه‌شنبه ۱۸ دی نیز به نشست «آسیب‌شناسی پیامدهای اجتماعی تجویز سیاست‌های اقتصادی لیبرال» و با حضور حسین راغفر و محمد خوش چهره اختصاص خواهد داشت.

همچنین اکران مستند «هاشمی زنده است» در روز چهارشنبه ۱۹ دی صورت خواهد گرفت. در این برنامه حسین عبداللهی و محمد حسن قدیری ابیانه به نقد و بررسی این مستند خواهند پرداخت.

این سلسله نشست‌ها  هر روز ساعت 14 در محل کانون اندیشه جوان به نشانی خیابان وصال شیرازی، بالاتر از طالقانی، کوچه فرهنگی، پلاک ۱۹ برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270137