با حکم علی‌اصغر جعفری؛

اعضای شورای سیاستگذاری جایزه ملی سرو منصوب شدند

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
 
 
علی‌اصغر جعفری؛ مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و رئیس شورای سیاستگذاری جایزه ملی سرو، در حکمی اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره را منصوب کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با حکم علی‌اصغر جعفری؛ محسن پرویز، عامری، محمدجعفر محمدزاده، نیکنام حسینی‌پور، محمدرضا سنگری و ساسان والی‌زاده به‌عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره منصوب شدند.
 
پیش از این با حکم مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و رییس شورای سیاستگذاری جایزه ملی سرو، محمدرضا سنگری و ساسان والی‌زاده به ترتیب به‌عنوان دبیران علمی و اجرایی این جایزه  معرفی شده بودند.
 
جایزه ملی سرو همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به کتاب‌های برتر از میان برگزیدگان همه جشنواره‌های ملی کتاب از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون اهدا می‌شود.
 
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با همراهی تعدادی از دستگاه‌های فرهنگی این جشنواره را در محل این موزه به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی برگزار خواهد کرد.
 
تاکنون 226 دوره جایزه در قالب 20 جشنواره ملی کتاب از سوی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برگزار شده که قرار است در این جشنواره به برگزیده برگزیدگان 40 سال کتاب انقلاب اسلامی جایزه ملی سرو اهدا شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270144