محمود دولت‌آبادی در افتتاحیه نمایشگاه عکس «لبخند باشگوه آقای رادی» مطرح کرد:

تشخص برای همه اهل هنر لازم است

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲
 
 
دولت‌آبادی می گوید:‌ در این نمایشگاه کارهایی که متمرکز بر اکبر رادی است ارائه شده که قابل تحسین است و نکته مثبت این کارها این است که هیچ‌کدام از آن‌ها شبیه همدیگر نیست و از تنوع خاصی برخوردار بوده و افرادی که این کارها را انجام داده‌اند دارای تشخصی هستند که برای همه اهل هنر لازم است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بر اساس اعلام روابط عمومی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی، جشنواره و نمایشگاه «لبخند باشکوه آقای رادی» جمعه 14 دی‌ماه 1397 با حضور محمود دولت‌آبادی، مریم زندی، حمیده بانو عنقا، علی مرادخانی، حسین مسافر آستانه، محمود عزیزی، مریم معترف، مریم کاظمی، هادی مرزبان، سلما سلامتی و جمعی از اهالی رسانه برگزار شد.

در نمایشگاه «لبخند با شکوه آقای رادی» ۲۷ اثر هنری درباره اکبر رادی با هدف معرفی و یادآوری فعالیت‌های این نمایشنامه‌نویس به نمایش گذاشته شد.

محمود دولت‌آبادی، دبیر افتخاری جشنواره در سخنان کوتاهی با تاکید بر ضرورت و اهمیت توجه به چهره‌ها و مفاخر فرهنگی کشور گفت: اصل قضیه این است که زنده نگه‌داشتن چهره‌ها و شخصیت‌های فرهنگی مملکت وظیفه‌ای است که برعهده تمام افراد جامعه،خصوصا جوانان است.

        

دولت‌آبادی افزود: خوشبختانه در این نمایشگاه کارهایی که متمرکز بر اکبر رادی است ارائه شده که قابل تحسین است و نکته مثبت این کارها این است که هیچ‌کدام از آن‌ها شبیه همدیگر نیست و از تنوع خاصی برخوردار بوده و نشان‌دهنده این نکته مهم است که افرادی که این کارها را انجام داده‌اند دارای تشخصی هستند که برای همه اهل هنر لازم است.

دولت‌آبادی در خاتمه سخنانش از همه دست‌اندرکاران جشنواره به ویژه خانواده اکبر رادی برای برگزاری این رخداد قدردانی کرد.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270281