صبح امروز و پیش از افتتاح نمایشگاه کتاب خوزستان؛

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از کتابفروشی‌های اهواز بازدید کرد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳
 
 
مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران صبح امروز و پیش از افتتاح نمایشگاه کتاب خوزستان از کتابفروشی‌های اهواز بازدید کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، قادر آشنا امروز چهارشنبه 17 بهمن‌ماه در بازدید از دو کتابفروشی «محام» و «شرق» در اهواز، گفت: هدف ما گسترش و توسعه فرهنگ کتابخوانی و تامین منافع کتابفروشان هر شهر است که نمایشگاه در آن برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت کار کتابفروشان به عنوان قطب فرهنگی در هر شهر افزود: کتابفروشی‌هایی به این گستردگی و حجم عناوین بالا باید تقویت و حمایت شوند و نگاه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پشتیبانی از کتابفروشان به عنوان ابزار قدرتمند فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.
 

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ضمن ابراز خرسندی از حضور کتابفروشی‌های برجسته در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان تصریح کرد: در سه سال گذشته تسهیلات لازم برای مراجعانی که فرصت استفاده از بن‌های حمایتی نمایشگاه را ندارند، فراهم شده و تلاش ما بر این است که با تداوم این حرکت در کتابفروشی‌ها، تا دو هفته پس از پایان نمایشگاه‌های کتاب استانی، قدرت خرید علاقه‌مندان کتابخوانی را افزایش دهیم.  
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271670