۱
 

مهلت شرکت در جشنواره ادبی زاینده‌رود تمدید شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷
 
 
به گفته معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، مهلت ارسال داستان به سومین دوره جشنواره سراسری دانشجویی داستان کوتاه زاینده‌رود تا 30 فروردین 1398 تمدید شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان به نقل از دبیرخانه سومین جشنواره سراسری دانشجویی داستان کوتاه زاینده‌رود، داریوش اسماعیلی با اعلام خبر تمدید این جشنواره گفت: بنا به درخواست مکرر داستان‌نویسان و علاقمندان جهت تمدید مهلت ارسال آثار داستان کوتاه، دبیرخانه جشنواره سراسری دانشجویی داستان کوتاه زاینده‌رود این زمان را تا 30 فروردین ماه 98 تمدید کرد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان ادامه داد: تاکنون آثار بسیاری از طرف دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور، در بخش‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و این تعداد تا پایان مهلت تمدید شده، افزایش می‌یابد.

اسماعیلی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار در این جشنواره مجددا تمدید نخواهد شد، تصریح کرد: 30 فروردین ماه آخرین مهلت برای علاقمندان به شرکت در این جشنواره است و پس از آن آثار ارسالی وارد مرحله داوری خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره جایگاه خود را در میان داستان‌نویسان و دانشجویان سراسر کشور پیدا کرده است،ادامه داد:ثبت‌نام در جشنواره از طریق سامانه ثبت‌نام جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به نشانی http://reg.jdisf.ac.ir/  انجام می‌شود و علاقمندان می‌توانند آیین‌نامه و جزئیات مربوط به جشنواره را در این سامانه مشاهده کنند.

بنا بر این گزارش، برای بخش آزاد، زاینده‌رود و دانشجویان خارج از کشور، ۵۰۰۰ کلمه و برای بخش داستان کوتاهِ کوتاه، ۱۰۰ کلمه در نظر گرفته شده است، ضمن اینکه آثار ارسالی نباید در جای دیگری منتشر شده باشند. در بخش آزاد، برای نفر اول ۴۰ میلیون ریال، نفر دوم ۳۰ میلیون ریال و نفر سوم ۲۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده و به نفرات چهارم تا هفتم نیز جوایزی اهدا می‌شود. در بخش زاینده‌رود، ۳۰ میلیون ریال، داستان کوتاه کوتاه، 10 میلیون ریال و دانشجویان ایرانی خارج از کشور، 10 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 272302
 


 
محمد علی اسماعیل زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۱۲-۱۴ ۱۵:۱۳:۴۲
با سلام.برای شرکت در جشنواره ی ادبی زاینده روزد،شرایط خاصی در نظر گرفته شده؟برگزاری این چنین جشنواره ها و تداوم آنها در تمامی طول سال به پیشرفت مهارت داستان نویسی و پرورش خلاقییت های نویسنگان و کشق استعدادهای نهقته و تا شناخنه ،کمک فراوانی رادر بر دارد. (228040)