تمدید فراخوان بیست و ششمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی تا پایان تیرماه

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸
 
 
دبیرخانه بیست و ششمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی مهلت ارسال آثار را در این دوه از جشنواره تا پایان تیرماه تمدید کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، اين جشنواره هر ساله همزمان با هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران و با هدف ايجاد نشاط علمی در فضای علمی و دانشگاهی كشور، جلب همكاری و حمايت ناشران حوزه دانشگاهی، به منظور چاپ آثار دانشجويی، تقويت بنيه علمی دانشجويان و شناسایی و حمايت از دانشجويان نوقلم و صاحب اندیشه برگزار می‌شود.
 
شرايط شركت در جشنواره
 بر اساس این فراخوان دانشجویان تمامی رشته‌ها و مقاطع تحصیلی دانشگاهی و طلاب مقاطع تحصیلی سطح 2و3 می‌توانند آثار خود را به تعداد نامحدود و براساس شرایط ذیل در شش گروه اصلی شامل فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی و دامپزشکی، هنر و معماری و بخش ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
 
براین اساس همزمانی دوره تحصيل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر، دارا بودن مشخصات عمومی كتاب برای اثر منتشر شده، انتشار كتاب در سال 96 تا 97 ، ثبت نام اینترنتی، ارسال دوجلد از كتاب به دبيرخانه و ارسال كپی متن اصلی آثار ترجمه شده از شرايط شرکت در جشنواره ملی كتاب سال دانشجويی است.
 
همچنین دانش آموختگانی که حداکثر یکسال پس از فارغ‌التحصیلی، کتاب خود را منتشر کرده‌اند نیز می‌توانند در جشنواره شرکت کنند‌.
 
كتاب الكترونيک ارسال شده به جشنواره، بايد دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران و هولوگرام باشد.
 
يادآور می‌شود آثار دريافت شده بازگردانده نخواهند شد و به آثار برگزيده‌ای كه توسط بيش از يك نفر تأليف يا ترجمه شده‌اند، صرفاً يک جايزه تعلق خواهد گرفت.
 
 تجليل از ناشر برگزيده و جوانترين مولف و مترجم دانشجو
 براساس اين فراخوان، ناشران می‌توانند آثار دانشجویی خود را به همراه فرم ثبت‌نام اینترنتی، به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی ارسال کنند و از ناشرانی كه بيشترين مشاركت را در انتشار آثار دانشجويی داشته باشند، در آیین اختتامیه جشنواره تجليل خواهد شد. در اين جشنواره همچنين از جوانترين پديدآورنده، مولف و مترجم تقدير به عمل خواهد آمد.
 
 موضوعات ويژه بیست و ششمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجويی
 موضوع ويژه بیست و ششمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجويي، به «فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی»، «اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی» ، «مطالعات رسانه » و «مدیریت بحران و پدافند غیرعامل» اختصاص دارد.
 
 گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند پس از ثبت‌نام از طریق سامانه اینترنتی به آدرس www.isba.ir، دو نسخه از اصل اثر را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به آدرس پستی دبیرخانه جشنواره در تهران،‌ خيابان انقلاب، خيابان فخر رازی، خيابان شهدای ژاندارمری، پلاك72، صندوق پستی:1163-13145 سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی ارسال كنند
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277385