جمعی از نویسندگان شاهین‌شهر و میمه تجلیل شدند

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در آیین تجلیل از نویسندگان برگزیده شهرستان شاهین‌شهر و میمه، رسالت اصلی اهالی قلم را خوب اندیشیدن و خوب نوشتن دانست.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در این آیین، با بیان اینکه نخستین آیه‌ای که بر پیامبر اکرم (ص) نازل شد، «اقرا باسم ربک الذی خلق» بود، این مسئله را نشان‌دهنده اهمیت دانایی و دانش افزایی در دین مبین اسلام دانست.

وی گفت: مردم شاهین شهر اهل علم، دانش و فهم هستند و آثار متعدد منتشرشده در این شهرستان نشان از این مسئله دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان رسالت اصلی اهالی قلم را خوب اندیشیدن و خوب نوشتن دانست و تصریح کرد: نوشته‌ای در تاریخ ماندگار می‌شود که از اندیشه صحیح ریشه گرفته باشد.

انصاری ادامه داد: شکرانه داشتن توان و استعداد نویسندگی، تلاش برای خلق نوشته‌های خوب و ماندگار است.

وی در پایان تجلیل از اهالی قلم را وظیفه مسئولان فرهنگی دانست و اظهار امیدواری کرد با همکاری و همدلی مردم و مسئولان میزان مطالعه در جامعه افزایش یابد.

آیین تجلیل از نویسندگان برگزیده شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و رضا مهندسی رئیس گروه فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ملکیان امام جمعه، تاجمیری فرماندار، فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278613